Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Інтернет-магазин правильного спортивного харчування та вітамінів Тру Нутрішн
0
Мій кошик

Амінокислоти BCAA (БЦАА)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

BCAA - це Лейцин, Ізолейцин і Валін, тобто незамінні організмом амінокислоти з розгалудженим ланцюгом. Кожна з них відіграє свою важливу роль в процесі формування м'язової тканини. ВСАА ще називають "м'язовими амінокислотами", тому що вони беруть безпосередню участь у формуванні м'язових клітин.

БСАА забезпечують м'язи необхідними амінокислотами, які сприяють швидшому відновленню м'язової тканини та запобігають її руйнуванню. Також ВСАА можуть допомогти зменшити втому та покращити енергетику під час тренування. Всі ці переваги допомагають досягти кращих результатів у спорті та фітнесі.

Переваги BCAA

Через відсутність можливості організмом зробити їх самостійно з інших амінокислот, для заповнення їх в організмі потрібно правильне і збалансоване харчування.

  • Лейцин - це найбільш важлива частина добавки, яка відповідає за нарощування м'язової тканини, активуючи білок.      

  • Ізолейцин виконує ту ж функцію, але менш ефективно. В  свою чергу, він додатково стимулює вироблення інсуліну. Ці кислоти доповнюють один одного, незважаючи на свою ефективність нарощувати м'язову тканину. Лейцин підвищує засвоєння глюкози, а изолейцин перешкоджає цьому ефекту.      

  • Валін надає відновлюючу дію, перешкоджаючи руйнуванню м'язів.      

Амінокислоти - це продукт розпаду білкових продуктів, але не кожне джерело білка містить необхідний набір амінокислот.

При активних тренуваннях організмом витрачається велика кількість запасів амінокислот, а поповнення їх звичайними продуктами важко. В силу простоти застосування і позитивного ефекту, добавка необхідна як професіоналам, так і новачкам.

Часто причиною відсутності прогресу є недостатня кількість амінокислот в організмі. Харчування - один із головних аспектів тренувального процесу. Важливо розуміти, що незважаючи на ваші зусилля в тренажерному залі, якщо організм не має необхідної кількості поживних речовин для відновлення, очікуваного результату не буде.

Форма випуску БЦАА

Існує добавка у вигляді порошків, рідини або таблеток. Корисності речовина від форми випуску не втрачає, хіба що швидше засвоюється порошок, ще швидше - рідина, але розрив не є критичним.

Як приймати BCAA

Приймати добавку слід 5-10 грамів в день. У дні тренувань вживати важливо за годину до тренування, змішуючи з 200-300 мілілітрами води окремо або додаючи в шейкер до протеиновому коктейлю. У дні відпочинку приймати між прийомами їжі. 

Оптимальний час для прийому ВСАА - це перед, під час або після тренування. Перед тренуванням він допоможе забезпечити м'язи необхідними поживними речовинами, а під час і після тренування він допоможе відновити м'язові тканини та запобігти їх руйнуванню.

Якщо ви використовуєте порошкову форму ВСАА, рекомендується розчиняти 1-2 ложки порошку в 250 мл води або іншого напою та пити до або під час тренування. Якщо ви використовуєте капсульну форму, то краще дотримуватися дози, зазначеної на упаковці та приймати капсули з водою до або під час тренування.

Де купити ВСАА

Купити BCAA можна в інтернет магазині Тру Нутришн. Ми маємо безліч перевірених брендів, а фахівці завжди допоможуть підібрати правильний Спортпіт для ваших цілей і бюджету .

Купити Спортпіт можна з доставкою по Україні і відправкою замовлень на наступний день .

Особливості впливу ВСАА на організм людини

ВЦАА амінокислоти сприяють зниженню як фізичної, а й розумової втоми. А це означає, що з такою добавкою в раціоні ви зможете поєднувати роботу та тренування без будь-якого дискомфорту. Науково доведено, що амінокислоти з розгалуженим ланцюгом підвищують витривалість спортсменів на 17%.

Особи, які приймають ВСАА, відзначають значне зниження болючих відчуттів після занять спортом. Це пояснюється здатністю амінокислот зменшувати кількість ферментів, які відповідають за руйнування м'язових волокон. Також добавка сприяє захисту та відновленню.

Спортсмени, які приймають ВСАА, відчувають біль після тренувань слабше на 33%. Комплекс амінокислот bсаа показаний при зниженні ваги. Додавши до раціону харчування цей продукт, можна прискорити процес спалювання жиру і знизити рівень цукру в крові. Також варто відзначити, що ця добавка покращує концентрацію уваги, настрій та силові показники. Зниження рівня серотоніну дозволяє впоратися із проблемою швидкої втоми на тренуванні. Інтернет магазин Тру Нутрішн пропонує купити бца амінокислоти, щоб підвищити продуктивність на спортивних заняттях, а також покращити фізичний та емоційний стан.

Вгору