Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Інтернет-магазин правильного спортивного харчування та вітамінів Тру Нутрішн
0
Мій кошик

Протеїни

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Протеїни

Якісні протеїни, замовити які ви завжди можете у даному розділі нашого каталогу, це білкові добавки різного типу та складу. Вони відіграють величезну роль у раціоні людей, які займаються силовими видами спорту, що ведуть активний спосіб життя, а також у всіх, хто хоче знизити масу тіла.

Білок протеїн, вартість якого в нашому магазині є більш ніж доступною, є основним «будівельним блоком» м'язів і тканин, тому важливо забезпечити свій організм продуктом найвищої якості. Ми допоможемо підібрати правильну білкову добавку з урахуванням ваших потреб та цілей.

Протеїн (білок) є одним з основних будівельних матеріалів нашого тіла і грає важливу роль у регенерації, зміцненні та збереженні м'язової тканини. При тренуваннях наші м'язи піддаються стресу та мікро-травмам, і для того, щоб вони зросли та відновилися, потрібно будувати нові білкові структури. Також, протеїн відіграє важливу роль у регулюванні обміну речовин, підтримці імунної системи та іншій функції організму.

Для того, щоб наші м'язи росли та відновлювалися, необхідно забезпечувати організм достатньою кількістю білка. При цьому важливо не тільки кількість, а й якість білка. Ідеальним джерелом білка є повноцінні продукти харчування, такі як м'ясо, риба, яйця, молочні продукти та інші. Однак, в разі нестачі білка у дієти, можна скористатися спеціальними спортивними добавками Протеїнами, які містять високоякісні джерела білка.

Спортивний протеїн – що це?

Білкові добавки покликані забезпечити нас необхідною кількістю білка у раціоні. Тому вони характеризуються високим вмістом цього макроелемента, що є основним компонентом у складі добавок. Концентрація білка в поживній речовині може змінюватись від 60% до 90% і навіть 95% у разі кращих ізолятів сироваткового білка.

Спортивний протеїн купити в Україні необхідно спортсменам та фізично активним людям, раціон яких потребує збагачення цінним будівельним матеріалом. Введення в меню високобілкового препарату сприяє його правильному балансу в організмі після тренувань та фізичних навантажень.

Замовити протеїн в Україні також слід через те, що білкові добавки є джерелом безцінних амінокислот. Застосування протеїнових добавок дає змогу стимулювати зростання м'язів, а також покращує регенерацію м'язової тканини після інтенсивних фізичних навантажень.

Також варто відзначити, що через високу енергоємність білкового обміну протеїни магазину Truenutrition є відмінним засобом зменшення жирових відкладень. Білок – це найважливіший інгредієнт коктейлів для схуднення, тому прийом білкової добавки позитивно впливає як зростання м'язової маси, а й зменшення жирової маси.

Білок та його роль

Протеїни, ціна яких залежить від типу добавки, популярності виробника, обсягу фасування та інших параметрів, це найважливіший компонент спортивного харчування. У нього безліч функцій, але головна роль полягає в тому, що це основний будівельний блок м'язів та тканин.

Правильне постачання білками організму - це:

  • підтримка м'язової маси (антикатаболічні властивості білка);
  • ефективна регенерація (протеїнова добавка скорочує час регенерації м'язів);
  • розвиток м'язової тканини (анаболічні властивості білка).

Прийом протеїну також може сприяти зниженню ваги, оскільки він може забезпечити почуття ситості та підтримувати метаболізм. Дослідження показали, що прийом протеїну перед їжею може допомогти зменшити кількість калорій, спожитих під час їди.

Крім того, протеїн має важливу роль у підтримці імунної системи, а також може підтримувати здоров'я кісток та шкіри. Він містить амінокислоти, які необхідні для різних фізіологічних процесів у організмі, включаючи синтез білків, регулювання гормонів та функціонування нервової системи.

Звичайно, для максимальної ефективності протеїнів та препаратів на їх основі необхідно правильно підбирати дозування та час прийому (до або після тренувань та фізичних навантажень).

Оптимальний час для прийому білка - після тренування, коли наші м'язи потребують будівельних матеріалів для розширення та відновлення. Також можна включати білок в різні прийоми їжі протягом дня, щоб забезпечити стійкий потік білка в організм.

Отже, прийом достатньої кількості протеїну є важливим для досягнення мети тренувань, таких як збільшення м'язової маси та зниження ваги, а також для підтримки загального стану здоров'я.

Вгору