Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Інтернет-магазин правильного спортивного харчування та вітамінів Тру Нутрішн
0
Мій кошик

DHEA

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Спортивне харчування для підвищення тестостерону DHEA

Високий рівень біохімічних показників тестостерону є ключем до швидкого формування мускулатури та інших гормональних факторів, настільки ж важливих для бодібілдингу просто не існує.

З віком рівень вироблення цього гормону в організмі суттєво знижується, але компенсувати його втрату можуть допомогти прискорювачі тестостерону, які сприяють нарощуванню м'язової маси та підвищенню рівня, власне, тестостерону.

До таких прискорювачів відноситься і стимулятор тестостерону DHEA, що є одним з найбільш широко представлених стероїдів у спортивному харчуванні.

Ефективний бустер

Слід зазначити, що сам дегідропіандростерон (повна назва речовини) є поліфункціональним стероїдним елементом, що не відноситься до гормональних і не має чітко визначених андрогенних здібностей, але DHEA може брати активну участь в утворенні тестостерону.

Якщо точніше, то фермент, що виробляється наднирковою залозою, не впливає безпосередньо на ріст м'язової тканини, але його не дарма називають «материнським гормоном», оскільки в організмі відбувається його перетворення на гормони всіх видів:

  • тестостерон;
  • естроген;
  • прогестерон;
  • прегненолон.

Це означає, що організм може перетворювати DHEA на тестостерон, один з ключових гормонів, відповідальних за зростання м'язів, силу та витривалість.

Тому DHEA вважається стимулятором тестостерону і призначається в якості доповнення спортсменам для підвищення рівня тестостерону в організмі. Вважається, що це може підвищити енергію, збільшити м'язову масу та силу, покращити настрій та допомогти спортсменам досягнути своїх цілей.

Проте, важливо розуміти, що прийом DHEA може мати побічні ефекти, зокрема збільшення рівня естрогену та прогестерону, що може призвести до виникнення проблем зі здоров'ям. Крім того, DHEA може бути забороненою в деяких видaх спорту через свої анаболічні властивості.

Основні властивості

DHEA купити можна як ефективну харчову добавку, що сприяє природному виробленню організмом тестостерону. Однак численні дослідження показують, що ДГЕА ще й сприяє:

  • підвищення імунітету;
  • зменшення ризику серцево-судинних захворювань;
  • поліпшення контролю рівня цукру в крові;
  • зниження ефективності кортизону, що є стресовим гормоном швидкого старіння;
  • запобігання остеопорозу.

Тобто, бустери DHEA мають досить широкий спектр дії, впливаючи на всі тканини, органи та системи організму людини. 

Під час фізичної активності DHEA підвищує рівень тестостерону в організмі, що призводить до збільшення м'язової тканини та сили. Крім того, DHEA може допомогти знизити втому та підвищити стійкість до фізичного напруження.

Деякі дослідження показали, що DHEA може також мати певну цінність у зменшенні запалення в організмі та покращенні функції імунної системи. Це може бути корисним для спортсменів, особливо під час періодів тренувань, коли організм знаходиться під підвищеним навантаженням та підвищеною ризиком пошкодження м'язів.

Незважаючи на потенційні переваги прийому DHEA для спортсменів, слід пам'ятати, що цей гормон може мати певні негативні наслідки та викликати побічні ефекти, такі як збільшення рівня естрогенів та вплив на функцію печінки.

Як купити БАД

У тих, хто активно займається силовими та аеробними видами спорту DHEA, купити Україні завжди є можливість в інтернет-магазині спортивного харчування Truenutrition, що пропонує продукцію провідних світових виробників.

Тут представлені виключно сертифіковані БАД у різній формі виконання та дозування. У магазині завжди можна DHEA 50 купити або придбати бустери з дозуванням 10, 25 або 100 міліграм, у вигляді таблеток або капсул.

Доступні і веганські продукти, що містять компоненти рослинного походження.

Використовуючи онлайн-каталог інтернет-магазину Truenutrition, можна швидко та вигідно DHEA купити у Києві та інших регіонах країни.

Вгору