Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Інтернет-магазин правильного спортивного харчування та вітамінів Тру Нутрішн
0
Мій кошик

Гліцин

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Гліцин

Амінокислота гліцин належить до двадцяти найважливіших амінокислот, що беруть участь у побудові білків в організмі людини. Крім цього, вона є основою формування у клітинах молекул пуринових нуклеотидів, серотоніну, порфірину та креатину.

Гліцин - це найпростіша амінокислота з найменшою молекулою серед всіх амінокислот. Вона має безбарвний кристалічний порошок та без запаху. Гліцин є необхідною амінокислотою для білкового синтезу та є складовою частиною більшості білків, які знаходяться в людському організмі.

Ось кілька фактів про гліцин:

  1. Нейротрансмітер:  діє як інгібіторний нейротрансмітер в центральній нервовій системі. Він допомагає зменшити активність нервової системи та підвищує відчуття розслаблення.

  2. Підтримує здоров'я шкіри, волосся та нігтів: є важливим для здоров'я тканин, включаючи шкіру, волосся та нігті. Він може допомогти підтримати здоров'я шкіри та попередити ознаки старіння, такі як зморшки та тьмяний колір шкіри.

  3. Підвищує енергію та сприяє покращенню настрою: гліцин може допомогти збільшити енергію та покращити настрій. Він допомагає зберегти глюкозу в крові на оптимальному рівні, що може підвищити енергію та збільшити витривалість.

  4. Підтримує здоров'я суглобів та кісток: є важливим елементом для здоров'я суглобів та кісток. Він може допомогти підтримати здорову структуру колагену, який є основним компонентом кісток та хрящів.

  5. Покращує якість сну:  може допомогти покращити якість сну та зменшити час необхідний для засинання. Гліцин допомагає знизити час, необхідний для засинання, а також покращує якість сну, зменшуючи пробудження вночі та поліпшуючи загальний рівень відпочинку.

Хоча гліцин є безпечним для більшості людей, перед його прийомом рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Насамперед, гліцин амінокислота використовується в медичних цілях, як нейрометаболічний стимулятор, що покращує діяльність нервової системи. Її застосування в спорті насамперед спрямоване на збільшення витривалості та м'язової маси, але й не виключає корисність інших властивостей препарату.

Роль препарату у спорті

Як і інші амінокислоти гліцин, найчастіше, використовується як харчова добавка, що модифікує запах і смак продукту, і, набагато рідше, в ролі седативного елемента. Він допомагає зміцненню імунної системи людини, виведенню з організму токсинів та продуктів розпаду, підвищенню розумової діяльності.

Гліцин у спорті сприяє:

  • збільшення вироблення енергії;
  • підвищення працездатності;
  • розвитку фізичної сили за рахунок функціонування м'язової системи;
  • стабілізації нервової системи перед важливими та складними змаганнями;
  • поліпшення загального самопочуття та стану.

Отже, спортсменам важливо приймати гліцин з кількох причин. По-перше, гліцин може допомогти підвищити енергію та витривалість спортсменів, які займаються інтенсивними тренуваннями. Крім того, гліцин може допомогти підтримувати здорову структуру колагену, який є основним компонентом кісток та хрящів. Це особливо важливо для спортсменів, які займаються важкими тренуваннями, які можуть призвести до пошкодження кісток та суглобів.

Крім того, гліцин може допомогти знизити час необхідний для засинання та покращити якість сну, що є важливим для спортсменів, які повинні відновлюватися після тренувань та змагань. Нарешті, гліцин може допомогти зменшити активність нервової системи та підвищити відчуття розслаблення, що може бути корисним для спортсменів, які прагнуть зберегти психологічний спокій та концентрацію перед змаганням.

Застосування гліцину спортсменами передбачає його отримання як компонента комплексного харчування або окремо, як таблеток чи капсул. При цьому добову норму його вживання визначають індивідуальні особливості спортсмена та стан його здоров'я.

Форма випуску препарату – таблетки та капсули, які розсмоктуються під язиком та не запиваються водою. Гліцин має солодкуватий смак, який не викликає неприємних відчуттів.

Гліцин у таблетках або капсулах можна приймати до і під час їди, після закінчення тренування або перед сном. Тобто в будь-який зручний час. Його рекомендується приймати тричі на день, від двох до чотирьох тижнів, з повторенням курсу після невеликої перерви. При цьому спортивне дозування практично не відрізняється від зазначеної в інструкції. І саме правильне дозування забезпечує позитивний ефект, його перевищення може призвести до порушення енергетичного метаболічного ланцюга, пов'язаного з витісненням глюкози, що викликає сильну стомлюваність.

Де можна купити?

Придбати гліцин препарат завжди є на сайті інтернет-магазину Truenutrition, що пропонує продукцію провідних вітчизняних та зарубіжних виробників. У каталозі магазину можна знайти препарати в будь-якій зручній для прийому формі та за доступною ціною.

Добова норма прийому гліцину:

Вік Дозування
Дорослі (18 років та старші) 3-5 грамів на день, поділені на 2-3 дози
Підлітки (13-17 років) 2-4 грами на день, поділені на 2 дози
Діти (до 12 років) 0.04-0.1 г на кілограм ваги на день, поділені на 2-3 дози
Вгору