Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Інтернет-магазин правильного спортивного харчування та вітамінів Тру Нутрішн
0
Мій кошик

Мака

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Спортивне харчування для підвищення тестостерону

Види спортивного харчування, що підвищують тестостерон, які також називають тестостероновими бустерами, відносяться до класу біологічно активних харчових добавок, які застосовуються для стимуляції вироблення організмом власного тестостерону, що сприяє:

  • Зростання м'язової маси;
  • Корекції гормонального фону;
  • Збільшення сили;
  • Підвищення лібідо.

Одними з найвідоміших і найпопулярніших суперфудів є бустери, виготовлені з кореня американської рослини Мака, здатного вплинути на силу і витривалість людини. 

Перуанська мака має чотири основних кольори кореня - червоний, жовтий, чорний та білий, кожен з яких має свої унікальні властивості та використовується для лікування різних захворювань. 

Перуанська мака була використана в Перу ще за часів інків, які називали її "магічною рослиною" і вірили в її лікувальні властивості.

Рослина та її властивості

Мака перуанська є трав'янистою багаторічною рослиною, що володіє досить великим коренем. Саме корінь є сировиною для приготування екстракту. У багатьох країнах Південної Америки рослина вирощується практично у промислових масштабах.

Перуанська мака багата на амінокислоти, вітаміни, мінерали та інші корисні речовини. Вона може бути використана як дієтичний доповнювач, який допомагає покращити енергетику, зменшити втому та стрес, підвищити рівень концентрації і зміцнити імунну систему.

У народній медицині перуанська мака використовується для лікування різних захворювань, включаючи безсоння, депресію, анемію, дисфункцію статевих органів, та інші.

Крім того, перуанська мака має адаптогенні властивості, які допомагають підвищити стійкість організму до стресу та змін кліматичних умов.

Маса містить у великих кількостях:

  • Мінерали, включаючи цинк, кальцій, магній, залізо, фосфор;
  • жирні кислоти;
  • сапоніни;
  • ізотіоціанати, що відносяться до речовин з високою антивірусною та протибактеріальною активністю.

Крім цього, у складі maca вітаміни В, С та Е.

Поживні речовини, що містяться в корені рослини, стабілізують функціонування статевої системи, що викликає посилену секрецію тестостерону, який забезпечує якісний приріст м'язової маси та сприяє швидкому відновленню.

Мака таблетки нерідко використовуються і як допоміжний засіб при лікуванні хвороб сечостатевої системи, включаючи простатит.

Однак, при всіх позитивних властивостях, екстракти з цієї американської рослини не є лікарським засобом і застосування добавок вимагає консультації лікаря.

Завжди великий асортимент

Бустери Мака можна купити в інтернет-магазині Truenutrition, що пропонує продукцію провідних світових виробників спортивного харчування.

У каталозі магазину представлені біоактивні добавки, що мають різну форму виконання та дозування, що дозволяє придбати найбільш підходящі бустери для кожного конкретного випадку.

Завжди можна вибрати maca таблетки або капсули, представлені продукцією для веганів, у виробництві якої використовуються компоненти виключно рослинного походження. 

Скільки Маки можна приймати в день?

Дозування перуанської маки може залежати від багатьох факторів, включаючи вік, стать, стан здоров'я та інші індивідуальні особливості кожної людини. Також дозування може залежати від конкретної форми випуску препарату - наприклад, порошок, капсули або екстракт.

Зазвичай рекомендується приймати перуанську маку у дозі від 1 до 3 грамів на день. Однак, якщо ви тільки починаєте приймати перуанську маку, рекомендується починати з меншої дози та збільшувати її поступово.

Якщо ви придбали перуанську маку у вигляді капсул або екстракту, рекомендується дотримуватися інструкцій щодо дозування, наданих на упаковці.

На бустери maca ціна залежить від форми виконання, дозування та величини упаковки, але вона завжди залишається доступною в інтернет-магазині Truenutrition.

Вгору