Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Інтернет-магазин правильного спортивного харчування та вітамінів Тру Нутрішн
0
Мій кошик

Амінокислотні комплекси

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Амінокислотні комплекси - це добавки, які містять комбінації різних амінокислот, що використовуються для підтримки росту м'язів, відновлення після тренувань та забезпечення енергії для м'язів під час тренувань.

Амінокислоти є основними будівельними блоками білків, які в свою чергу є важливими для росту та відновлення м'язів. Важливість амінокислотних комплексів для спортсменів полягає в тому, що вони допомагають підтримувати м'язову тканину та підвищувати витривалість під час тренувань.

Деякі амінокислотні комплекси також можуть містити вітаміни та мінерали, які допомагають забезпечити оптимальну підтримку здоров'я та функціонування організму. Для спортсменів особливо важливим є прийом амінокислотних комплексів після тренування, коли м'язи потребують додаткового підживлення та відновлення.

Комплексні амінокислоти для здоров'я та успіхів у спорті

Амінокислотні комплекси користуються популярністю не лише серед професійних спортсменів, а й серед людей, які ведуть активний спосіб життя та стежать за своєю фігурою. Нестача певних речовин в організмі може спричинити серйозні проблеми зі здоров'ям. Найчастіше це проявляється у зниженні концентрації уваги, швидкої стомлюваності та погіршенні якості сну.

Для правильного функціонування всіх органів та систем потрібна достатня кількість 20 замінних та незамінних амінокислот. При заняттях спортом та швидкому наборі м'язової маси потреба у цих органічних сполуках значно зростає. Але приймати якісь конкретні речовини який завжди ефективно. Саме тому багато спортсменів і шанувальників здорового способу життя обирають комплекс амінокислоти, щоб задовольнити всі потреби організму. Самостійно розрахувати потрібну кількість тієї чи іншої сполуки практично неможливо.

У спеціальних препаратах ідеально підібрано склад та комбінація компонентів. У нашому інтернет магазині ви знайдете найкращі комплексні амінокислоти з оптимальним дозуванням та набором корисних мікроелементів. Розібратися у всій різноманітності продуктів допоможуть менеджери нашої компанії. Вони підберуть необхідний вам засіб з урахуванням індивідуальних особливостей, спортивних цілей, фізичної підготовки та стану здоров'я. А якщо ви хочете самостійно порівняти ті чи інші позиції та розібратися у цьому питанні, то вивчіть рейтинг амінокислотних комплексів на нашому сайті.

Топ-3 комплексних амінокислот для краси та здоров'я

Якщо ви шукаєте найкращий комплекс амінокислот, то зверніть увагу на Optimum Nutrition Amino Energy з нестандартним складом. До нього входить:

  • Таурин – транспортує необхідні організму речовини;
  • бета-аланіну – контролює рівень молочної кислоти;
  • цитруліну – нормалізує артеріальний тиск, розслаблюючи стінки судин.

Пропонуємо купити амінокислотні комплекси з таким незвичайним складом, щоб оцінити унікальну дію бета-аланіну, таурину та цитруліну на організм.

Шанувальникам класики варто вибрати BioTech Mega Amino 3200, до складу якого входить 18 амінокислот із 20. Відсутня лише глютамін та аспарагін, проте дефіцит цих органічних сполук зустрічається гранично рідко. Даний амінокислотний комплекс купити в Києві коштує особам, у яких недостатньо білка в раціоні. Це універсальний продукт, який підійде практично кожній людині.

Також на увагу заслуговує 5-гідрокситроптофан, що бере участь у регулюванні біологічних ритмів. З хімічної точки зору це особлива форма триптофану, який впливає на вироблення серотоніну. Саме тому купити амінокислотний комплекс такого типу коштує людям, які страждають від пригнічених станів, стомлюваності та поганого настрою. Нормалізація рівня серотоніну дозволить підвищити продуктивність та підтримати активність протягом усього дня.

На що звернути увагу під час виборів?

Купуючи комплексні амінокислоти, слід звернути увагу на такі характеристики:

  • популярність та репутація бренду;
  • склад та призначення;
  • вид добавки;
  • форма випуску та дозування;
  • особливості прийому.

Тобто, амінокислотні комплекси можуть відрізнятися один від одного за складом, концентрацією, співвідношенням амінокислот та додатковими інгредієнтами, такими як вітаміни, мінерали та інші додаткові речовини.

Наприклад, деякі амінокислотні комплекси містять тільки розгалужені ланцюгові амінокислоти (ВСАА), тоді як інші можуть містити комбінацію ВСАА з іншими амінокислотами, такими як л-аргінін, л-глютамін, л-лізин та інші. Концентрація амінокислот також може відрізнятися, зазвичай від 5 до 10 грамів на порцію.

Крім того, деякі комплекси можуть містити додаткові інгредієнти, які сприяють покращенню здоров'я та підтримці енергетичного рівня, такі як креатин, коензим Q10, вітаміни та мінерали. Також можуть відрізнятися формою випуску, такими як порошок, капсули, таблетки та напої.

Вибір певного амінокислотного комплексу залежить від мети прийому, типу спорту та індивідуальних потреб організму.

Звичайно, спочатку слід визначитися з цілями. У лінійці деяких виробників є спеціальні продукти для підвищення витривалості, покращення фізичного та психологічного стану, нормалізації обмінних процесів, нарощування м'язової маси та захисту від руйнівних факторів навколишнього середовища.

Вгору