Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Інтернет-магазин правильного спортивного харчування та вітамінів Тру Нутрішн
0
Мій кошик

Вітамінні комплекси та мультивітаміни

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Мультивітаміни або вітамінні комплекси – це комплекси, які містять велику кількість вітамінів і мінералів, призначених для загального поліпшення здоров'я, зміцнення імунітету, поліпшення всіх фізіологічних процесів і функцій в організмі.

Організм при правильному, повноцінному харчуванні, а також за нормального режиму його роботи синтезує достатню кількість вітамінів та мінералів. Але є багато чинників, які цьому перешкоджають. Тому дуже важливо купити Мультивітаміни та вітамінно-мінеральні комплекси для кращого збагачення організму. Приймати вітаміни краще курсами від одного до трьох місяців.

У чому особливість мультивітамінів та вітамінних комплексів?

Сучасне виробництво мультивітамінів є дуже якісним та досить складним процесом. Велика кількість вітамінів та мінералів з'єднують в одну маленьку пігулку. Це дуже маленькі та тендітні молекули, яким потрібно зберегти корисні властивості при обробці. Якість таких добавок перевіряється дуже строго та відповідно до норм. Одна таблетка мультивітамінів або вітамінних комплексів може містити такі компоненти:

  • Усі вітаміни, важливі для здоров'я;
  • Усі мінерали;
  • Травні ферменти та пробіотики;
  • Амінокислоти;
  • Жирні кислоти Омега;
  • Екстракти рослин.

Мультивітаміни набагато вигідніше, ніж купувати всі вітаміни окремо. Ціна мультивітамінів буде значно меншою за окремі вітаміни. Це також дуже зручно, тому що випиваючи одну таблетку, ми забезпечуємо організм цілим спектром вітамінів і мінералів.

На які фактори важливо звертатись при виборі мультивітамінів?

Мультивітаміни чи вітамінні комплекси можуть відрізнятися один від одного. Що важливо розуміти, коли збираєшся купити мультивітаміни:

  • Дозування вітамінів та мінералів – підбирається залежно від потреб організму, від харчування та віку людини. Якщо є дефіцит вітамінів та мінералів, то вибираємо з більшим дозуванням;
  • Кількість капсул – також звертаємо увагу, якщо є дефіцит, краще купити на курс 2-3 місяці;
  • Склад вітамінів та мінералів – підбираємо індивідуально під потреби організму зараз;
  • Бренд – вибираємо на свій смак, або ж можна проконсультуватися зі спеціалістами чи консультантами магазину.

Отже, основна відмінність між мультивітамінами полягає у їх складі. Різні мультивітаміни містять різну кількість та комбінацію вітамінів та додаткових інгредієнтів. Також важливо зазначити, що мультивітаміни можуть бути спеціально розроблені для конкретних груп людей, таких як жінки, чоловіки, діти, підлітки та люди похилого віку.

При виборі мультивітамінів важливо враховувати власні потреби та індивідуальні особливості. Наприклад, жінки вагітні та годують груддю можуть потребувати додаткової кількості певних вітамінів та мінералів, таких як фолієва кислота та залізо. Люди похилого віку можуть потребувати додаткової кількості вітаміну D та кальцію для здоров'я кісток.

Також важливо звернути увагу на дозування мультивітамінів та додаткових інгредієнтів, таких як мінерали та антиоксиданти.

Вітамінні комплекси та мультивітаміни купити в Україні

Купити мультивітаміни та вітамінно-мінеральні комплекси можна в інтернет-магазині Тру Нутрішн. Для цього оформіть замовлення на сайті або зателефонуйте на номер гарячої лінії. У Тру Нутрішн величезна кількість добавок та спорту для Вашого здоров'я! Ціна мультивітамінів та вітамінних комплексів в Україні доступна та дозволить кожному зміцнити своє здоров'я. Комплекси можна вибрати для чоловіків, жінок, підлітків та дітей різних брендів.

 

Вгору